Сайт кафедри

Документація кафедри

Портфоліо освітніх програм:

Юридичний факультет

Кафедра правознавства

Курс для здобувачів вищої освіти за третім (освітньо-науковим) рівнем спеціальності 081 Право

Юридичний факультет

Кафедра правознавства

 - 3 курс, 5 семестр

Юридичний факультет

Кафедра правознавства

081 право

Мета - навчити студентів навичкам користуватися одержаними знаннями кримінального права і процесу; принципам та змісту кримінального процесу; етапам кримінального провадження; збирати, перевіряти й оцінювати докази та їх процесуальні джерела; планувати та організувати проведення слідчих дій; планувати та організувати судовий розгляд; приймати судове рішення по кримінальним справам.

Юридичний факультет

Кафедра правознавства

Метою викладання навчальної дисципліни «Кримінально-виконавче право» є розкриття теоретико-методологічних основ кримінально-виконавчого права, формування у студентів загальнонаукового уявлення вказаного навчального курсу, його сутності, засвоєння студентами актуальних питань теорії і практики у сфері регулювання кримінально-виконавчих правовідносин, формування навичок мислення, оцінки ситуацій, що виникають у процесі виконання та відбування кримінальних покарань, необхідних для юриста у сучасних умовах.

Юридичний факультет

Кафедра правознавства

081 право

3 курс - 6 семестр

4 курс - 8 семестр

Практика студентів є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки фахівців у  закладах вищої  освіти і проводиться на сучасних підприємствах і в організаціях різних галузей господарства, освіти державного управління тощо. Виробнича (юридична) практика для студентів спеціальності 081 право  проходить на 3 курсі та 4 курсі ОС "бакалавр" та 1 та 2 курсі ОС "магістр".

Види та обсяг практик визначені відповідними стандартами вищої освіти та освітньо-професійними програмами 081 право та відображені у навчальних планах. Виробнича практика проводиться на підприємствах (організаціях, установах) на підставі укладених договорів (угод).

Юридичний факультет

Кафедра правознавства

Курс  спрямований  на формування у студентів спеціалізованих концептуальних знань у галузі права Європейського Союзу, процесів та механізмів правового забезпечення євроінтеграції України, набуття студентами здатності розв’язувати проблеми у галузі права Європейського Союзу, євроінтеграційних процесів, розкриття позитивних та негативних аспектів проведення реформ законодавства в умовах євроінтеграції, що передбачає проведення різного роду аналізу та досліджень, зокрема у сфері розвитку соціальної політики України. Курс є корисним аспірантам, які обрали  спеціалізацію в галузі «08 Право».