8.03050803 "Оподаткування" - 9 семестр
8.03050803 Спеціалізація "Оподаткування в митній справі" - 9 семестр
Інститут економіки і фінансів кафедра Оподаткування
Метою викладання навчальної дисципліни “Адміністрування податків” є набуття студентами професійних навичок стосовно адміністрування процесу оподаткування юридичних та фізичних осіб та підготовка кваліфікованих спеціалістів для податкових органів.
Предметом вивчення даної дисципліни є правові, економічні, організаційні питання, що виникають при узгодженні податкових зобов’язань між контролюючими органами та платниками податків.
- Викладач: Кушал Ірина Миколаївна
спеціальність "Облік і оподаткування", програма бакалавра, 7 семестр
Метою викладання дисципліни є опанування студентами теоретичних знань та практичних навичок щодо пошуку внутрішніх резервів підвищення ефективності діяльності промислового підприємства та розробки оптимальних управлінських рішень на основі конкретних ситуаційних прикладів.
- Викладач: Мельнік Марина Анатоліївна
Спеціальність 071 «Облік і оподаткування», спеціалізація 071_1 "Облік і аудит"семестр 1
Мета дисципліни: сформувати у студентів знання та вміння проводити фінансовий аналіз підприємств, робити обґрунтовані висновки, визначати напрями поліпшення їхнього фінансового стану та фінансових результатів.
Завдання дисципліни: вивчення організаційних форм фінансового аналізу і використання його інформації в управлінні підприємствами; методики та організації внутрішнього і зовнішнього фінансового аналізу платоспроможності, ліквідності, фінансової стійкості, грошових коштів та їх потоків, ефективності використання капіталу підприємства.
Предмет дисципліни: сукупність теоретичних, методичних та організаційних аспектів фінансового аналізу діяльності підприємств.
- Викладач: Тацій Інна Валеріївна
- Викладач: Тацій Інна Валеріївна
6.050107 Економіка підприємства 7 семестр
Інститут економіки і управління, кафедра обліку і аудиту
Предметом вивчення дисципліни “АУДИТ” є підтвердження достовірності даних бухгалтерського обліку, фінансової та податкової звітності, встановлення відповідності здійснених господарських операцій діючим нормативним актам, надання послуг по постановці бухгалтерського, управлінського та податкового обліку, фінансовим розрахункам, організації внутрішнього аудиту на підприємстві.
Програма курсу “Аудит” відображає специфіку діяльності студента - майбутнього фахівця з інвестицій, менеджмента організацій та маркетингу. В основі програми курсу “Аудит” знаходиться діяльність нефінансових підприємств, що здійснюють три види діяльності: виробничу, фінансову та інвестиційну, також широко використовують інструменти фінансового ринку.
Метою вивчення дисципліни “Аудит” є навчити студентів провадити експертизу, контрольні операції, попередній та наступний контроль, планування та здійснення аудиторської (контрольної) діяльності на підприємстві.
- Викладач: Клюс Юлія Ігорівна
Фінансові операції у біржевій діяльності
- Викладач: Кушал Ірина Миколаївна
071 "Облік і оподаткування" спеціалізація "Облік і аудит"
Інститут економіки і управління, кафедра обліку і оподаткування
Бухгалтерський облік повинен забезпечувати об'єктивність при отриманні облікових даних; повноту, простоту, оперативність і економічність обліку; порівнянність планованих (прогнозних), нормативних і облікових показників.
Будь-який аналіз результатів господарської діяльності підприємства має своєю основою саме дані про витрати на виробництво. Формування витрат виробництва є ключовим і водночас найбільш складним елементом формування і розвитку виробничо-господарського механізму підприємства охопленого системою бухгалтерського обліку.
Саме від його ретельного вивчення та успішного практичного застосування залежатиме рентабельність виробництва та окремих видів продукції, взаємозалежність видів продукції та місць їх у виробництві, виявлення резервів зниження собівартості продукції, визначення цін на продукцію, обчислення національного доходу в масштабах країни, розрахунок економічної ефективності від впровадження нової техніки, технології, організаційно-технічних заходів, а також обгрунтування рішення про виробництво нових видів продукції і зняття з виробництва застарілих.
- Викладач: Клюс Юлія Ігорівна
- Викладач: Кушал Ірина Миколаївна
- Викладач: Серікова Ольга Миколаївна
- Викладач: Васюренко Лариса Валентинівна
- Викладач: Клюс Юлія Ігорівна
- Викладач: Кушал Ірина Миколаївна
- Викладач: Серікова Ольга Миколаївна