Оголошення сайту

Тестування з англійської для вступу на магістратуру

Тестування з англійської для вступу на магістратуру

by Дар’я Володимирівна Скорик -
Number of replies: 0

15 квітня відбудеться тестування з англійської для вступу на магістратуру

Курси англійської мови є допоміжним ресурсом для підготовки до проходження тестування з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти.

Єдиний вступний іспит з англійської мови передбачає 42 завдання, які оцінюються в 1 бал кожне. Тривалість іспиту – 1 година. Зміст тестових завдань подається на автентичних зразках нормативного мовлення, прийнятого в англомовних країнах, та відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначених у чинних типових освітніх програмах.

Курси підготовки до Єдиного вступного іспиту мають за мету надати навички практичної роботи з завданнями тесту, ознайомити з процедурою проведення, розширити словниковий запас, знання граматики, навички читання та перекладу, тобто все, що потрібно для успішного складання цього тесту.

Програма наших курсів побудована з урахуванням вимог до іспиту, передбачає багато корисних практичних завдань, тести і вправи на закріплення матеріалу. Зміст завдань побудовано на сучасних підручниках та враховує різноманітну тематику текстів для читання та використання мови. Під час занять здобувачам буде представлено граматичний інвентар, надано опис змісту тесту, типів завдань, що містяться в тесті з обов’язковим аналізом особливостей кожного із завдань та рекомендаціями до їхнього виконання. Корисні підказки та досвід наших викладачів зорієнтують слухачів курсів на те, як ефективно готуватися до іспиту та як правильно розподілити час і зусилля при виконанні тесту.

Тестування відбудеться 15 квітня з 18:00 до 19:00  на платформі "Електронний університет СНУ ім. В. Даля"