Сучасні методи та інструментарій організаційно-технологічного поектування інвестиційно-будівельної діяльності; принципи моделювання та підвищення ефективності процесів будівництва 

Джерела водопостачання, раціональне їх використання і охорона від забруднень. Основи проєктування систем забору, мереж і споруд постачання води для господарсько-питних та інших цілей життєдіяльності населення; мереж і споруд водовідведення. Нормативні документи та вимоги щодо проєктування споруд водопостачання та водовідведення; характеристика і сфера застосування схем мереж водопостачання та водовідведення; методи визначення параметрів мереж і споруд водопостачання та водовідведення.

Мета курсу: отримання студентами теоретичних і практичних знань по розрахунку будівельних конструкцій і споруд із використанням сучасного програмного комплексу ЛІРА-САПР 2019

Об'ємно-планувальні та конструктивні рішення будівель цивільного і промислового призначення; архітектурно-естетичні основи проєктування цивільних і промислових будівель і споруд; основні прийоми, засоби та методи формоутворення в архітектурі; інженерні, конструктивні, технологічні, економічні фактори архітектурного проєктування; принципи поєднання конструктивних рішень, будівельних технологій і обслуговуючих систем в ціле; роль і можливості конструкцій і матеріалів у вирішенні проєктних завдань; основні правила виконання архітектурно-будівельних робочих креслень. Нормативні документи з проєктування об’єктів цивільного та промислового будівництва.

Мета дисципліни: формування у студентів практичних навичок оформлення креслень різних типів, зображень елементів архітектурної та містобудівельної графіки із застосуванням сучасного програмного забезпечення.

Завдання дисципліни: вивчення теоретичних основ та засобів автоматизації оформлення будівельних креслень і елементів архітектурно-будівельної графіки, основних програмних систем для оволодіння характерними прийомами та навичками технології інженерного проектування з використанням персональних ЕОМ.

Предмет вивчення дисципліни: пакети прикладного програмного забезпечення архітектурно-будівельного напрямку.

Основні положення металознавства та зварювання.  Основні марки металів та сплавів які використовуються у будівництві.  Найбільш поширені види зварювання термічного класу які використовуються у будівництві. Особливості дугового зварювання різних конструкцій. Технологія ручного дугового зварювання.