Оголошення сайту

Нова версія електронного розкладу занять

Шановні здобувачі вищої освіти та викладачі!

З 18.03.2024 р. вводиться в роботу нова версія електронного розкладу занять timetable.lond.lg.ua. Нова версія вимагає авторизацію через корпоративну електронну пошту. Дивиться інструкцію з авторизації в системі та інструкцію з налаштувань.

Формування індивідуальної освітньої траєкторії

Боровік Павло Володимирович -

Шановні здобувачі освіти, які вступили в 2023 році
на перший курс магістратури та другий курс бакалаврату!

     Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та внутрішніх керівних документів СНУ ім. В. Даля, Ви маєте право сформувати індивідуальну освітню траєкторію Вашого навчання, шляхом вільного обрання освітніх компонент, які ми Вам можемо запропонувати.

     Керівними документами СНУ ім. В. Даля з цього питання є:

  1. Положення про порядок та умови формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачами вищої освіти СНУ ім. В. Даля.
  2. Положення про порядок зарахування результатів навчання, отриманих в формальній та неформальній освіті, а також визначення та ліквідації академічної різниці у СНУ ім. В. Даля.

    З каталогом вибіркових освітніх компонент Ви можете ознайомитись в нашому електронному університеті, якщо пройдете:

Ресурси > Загальні ресурси студентів > Вибір індивідуальної освітньої траєкторії > Каталог вибіркових освітніх компонент.
або за посиланням.

     Ознайомитись із вмістом та умовами набуття відповідних компетентнотей за кожним з освітнім компонентом Ви також можете в нашому електронному університеті, якщо пройдете:

Ресурси > Загальні ресурси студентів > Вибір індивідуальної освітньої траєкторії > Силабуси вибіркових освітніх компонент.
або за посиланням.

    Доступ до процедури вибору для всіх рівнів та форм освіти відкривається 11.09.2023 починаючи з 12-00 в Електронному університеті СНУ ім. В. Даля:

Ресурси > Загальні ресурси студентів > Вибір індивідуальної освітньої траєкторії > Запис на вивчення вибіркових освітніх компонент (Денне відділення).

Ресурси > Загальні ресурси студентів > Вибір індивідуальної освітньої траєкторії > Запис на вивчення вибіркових освітніх компонент (Заочне відділення).

     У разі виникнення проблем або непорозумінь, звертайтесь до технічної підтримки або Ваших кураторів.

Старі теми...